Rower na zamówienie od Antymateria

Wiedząc, że na rynku brakuje lekkich, prostych oraz szybkich rowerów, dostosowanych do warunków miejskich i funkcjonalnych w takiej przestrzeni, powstała Antymateria. Zrodziła się z ogromnej miłości do majsterkowania przy rowerach. Wspomniane rowery były oferowane w sklepie od samego początku, a wszystko z myślą o klientach i tworzone dla nich. Wraz z rozwojem firmy, z biegiem czasu, grono zespołu zaczęło się powiększać, ale cel został ten sam – tworzyć możliwie najlepsze i funkcjonale rowery, które sprostają najbardziej wymagającym klientom.

Składanie rowerów na zamówienie

Zafascynowanie rowerami rosło. Klasyczne wyścigi, zabawy na torze, maratony, przełaje itd. od zawsze stanowiły źródło praktycznej wiedzy o sprzęcie. Wiedzieliśmy, jakie rozwiązania wybrać, by były optymalne, przy zachowaniu najlepszej jakości w stosunku do możliwie niewielkiej ceny. Na własnej skórze doświadczyliśmy prozaicznych problemów serwisowych, technicznych, poznaliśmy jakie materiały i elementy sprawdzają się najlepiej w danych warunkach i celują w różne oczekiwania. Nieustannie doskonalimy wiedzę, starannie testujemy nowe rozwiązania oraz pomysły. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi z zakresu rowerów. Oczywiście nie jesteśmy wszechwiedzący, ale śmiało możemy przyznać, że obierając konkretną dziedzinę, czyli rowery miejskie, jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Znamy się na rzeczy. Wiemy, jak powinien wyglądać lekki i funkcjonalny rower miejski. Składanie rowerów to nasza pasja. I praca jednocześnie. Oprócz rowerów miejskich chętnie podejmujemy się projektowania i tworzenia różnych innych modeli.

Rower na zamówienie? Dobrze trafiliście!

Szosa, przełaj, trekking, miejski – właściwie wszystkie modele dopasowane do wymagań i potrzeb klientów znajdą u nas rację bytu. Składanie rowerów na zamówienie stało się naszym chlebem powszednim. Stworzyliśmy własną markę, która jest jednocześnie wyznacznikiem jakości. Warszawa przyjęła nas kilka lat temu z otwartymi rękoma. Zamówienia realizujemy w siedzibie sklepu i serwisu na warszawskim Mokotowie, na ul. Skolimowskiej 6/16. Jeżeli nie możecie pojawić się u nas osobiście, podejmiemy się zrealizowania zamówienia online. Produkcja ram rowerowych na zamówienie jest nam dobrze znana i świetnie radzimy sobie z tym tematem.

Dlaczego rower na zamówienie jest dobrym pomysłem?

Personalizacja, indywidualnie realizowany projekt, pełne dostosowanie roweru dla klienta. To tylko niektóre, ale i podstawowe zalety wykonywania roweru na zamówienie. I z pewnością jest to główna i podstawowa odpowiedź na postawione przez nas pytanie. Idąc dalej – klient nie musi posiadać żadnej wiedzy w temacie rowerów. Nam wystarczy informacja do jakich celów ma ów sprzęt być przeznaczony, jak często będzie używany i jak ma wyglądać. W pełni zajmiemy się przygotowaniem projektu i wyceny. Nie oczekujemy od Was wiedzy na temat wykorzystywanych komponentów do produkcji roweru. Chętnie z Wami porozmawiamy o tym, doradzimy, pomożemy podjąć najlepszą decyzję. I nie obawiajcie się zadawania pytań – od tego jesteśmy, by rozwiać Wasze wątpliwości. Składanie roweru tu nasza praca i pasja, dlatego staramy się wykonywać wszystko w możliwie jak najlepszy sposób, by zyskać Wasze pełne zadowolenie i satysfakcję z użytkowania sprzętu.

Każdy stworzony przez nas rower jest świadectwem naszej marki, a także naszego zaangażowania, dlatego też w składanie rowerów na zamówienie wkładamy dużo serca.

Składanie roweru na zamówienie – rower modelowy

Nie od dziś wiadomo, że rynek rowerowy rządzi się nieubłagalnymi prawami marketingu, które my staramy się kontestować. Tworząc własną markę i własne projekty nie jesteśmy uzależnieni od chwilowej mody. Tak naprawdę nic nas nie ogranicza. Możemy oferować szeroką gamę kolorów, różnoraki osprzęt, pełną personalizację. Produkcja ram rowerowych na zamówienie to także nasza działka. Jeżeli decydujecie się na usługę w naszym sklepie, macie gwarancję niepowtarzalności jej wykonania i indywidualizacji. Możecie wybrać dosłownie wszystko.

Rowery na zamówienie, czyli jakie?

Idealnie dobrane. I na tym moglibyśmy zakończyć odpowiedź na to pytanie, ale już spieszymy z wyjaśnieniem. Nie negujemy produkcji wielkoseryjnych. Podkreślamy jedynie fakt, że wykonywane przez nas rowery an zamówienie są bardziej solidne i jednocześnie gwarantują większy komfort ich użytkowania. Dobierane przez nas części w pełni wpisują się w budżet klienta. Oferujemy maksymalny potencjał pracy naszych dłoni oraz głów. Dlaczego? Bo to nasza największa pasja. I gwarantujemy Wam – rower na zamówienie to jest COŚ. Sam proces planowania, projektowania, tworzenia sprawi Wam wiele frajdy. Możecie dowolnie zmieniać kolory, osprzęt, dodatki tak, by spełniały Wasze oczekiwania.

Rowery na zamówienie i czas oczekiwania

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo poniekąd wszystko zależy od klienta. Z naszej strony staramy się mieć w serwisie wszystkie najpopularniejsze części, ale wiemy, jak ważny jest wybór koloru ramy i innych dodatków. Dlatego nie naciskamy z podjęciem decyzji, dajemy czas na przemyślenie projektu, doradzamy. Gdy padnie słowo ostateczne, w większości przypadków wykonywany rower na zamówienie jest gotowy w tydzień (no, może nie w szczycie sezonu). Jeżeli jednak klient wybierze nietypowy projekt, z elementami, które są trudnodostępne, czas oczekiwania może ulec wydłużeniu. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by czas oczekiwania był możliwie jak najkrótszy. Pracujemy solidnie i intensywnie.

Rowery na zamówienie – gwarancja

Uwierzcie nam (nie tylko) na słowo, że warto czekać na rower na zamówienie, który będziemy dla Was wykonywać. Pojeździcie na nim długo, a przyjemność z jego użytkowania będzie dożywotnia. Oczywiście zdarza się, że po dwuletnim okresie gwarancyjnym pojawi się jakaś usterka. Bez względu na jej rodzaj zawsze służymy pomocą.

Ile kosztują rowery na zamówienie?

Składanie rowerów na zamówienie w Antymaterii zaczyna się od granicy 1600 zł. Nie nam oceniać czy jest to kwota wygórowana czy może zaniżona. Wiemy jednak, że gwarancja solidnego wykonania, długa żywotność oferowanego sprzętu i pełna personalizacja są warte tej ceny. Górką granicę stawia zawsze klient. Wszystko zależy od potrzeb, upodobań, przeznaczenia roweru. Szanujemy naszą konkurencję i rowery wielkoseryjne, ale szczerze odradzamy zakup taniej, niedopasowanej ramy, przypadkowych komponentów, bo taki sprzęt nie pojeździ długo. O ile w ogóle pojeździ. I pamiętajcie – bezpieczeństwo przede wszystkim, a to jest dla nas ogromnie ważne przy projektowaniu i składaniu rowerów na zamówienie.

Rama rowerowa na zamówienie, składanie roweru i jego pełna personalizacja to nasza pasja. Przygotowywane przez nas sprzęty jeżdżą i mają się dobrze przez długie lata. Dbamy o każdy detal, zabezpieczamy dokładnie każdy milimetr roweru. W naszej pracy nie ma przypadków. Nie robimy nic na wyczucie. Za wszystkim stoi solidne przygotowanie merytoryczne i praktyczne zdobyte na przestrzeni lat.

Jeśli nie rower na zamówienie, to może gotowy?

Zdarza się tak, że na stanie posiadamy gotowe rowery. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują zakupić dobry sprzęt jak najszybciej. Doradzamy dobry wybór roweru w sklepie w Warszawie. Chcesz kupić rower online? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a doradzimy najlepiej jak potrafimy!

Dodaj komentarz