Rychtarski – wyjątkowe rowery i ramy

Rower ostre koło cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wybór godnych zainteresowania jednośladów jest całkiem spory, co ułatwia znalezienie odpowiedniego modelu. Na specjalną uwagę zasługuje Rychtarski triple triangle, który nazywany jest ekstremalnym ostrym kołem. Posiada on specyficzną budowę, która w dużej mierze decyduje o funkcjonalności. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że komfort eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do wpisu https://antymateria.com/rychtarski-triple-triangle-ekstremalne-ostre-kolo/.

Bardzo niska waga

Oczywistym jest, że rower wykorzystywany podczas jazdy po mieście powinien być przede wszystkim lekki. Tylko wtedy będzie on wygodny w prowadzeniu. Pokonywanie ciasnych, zarazem zatłoczonych uliczek wymaga również optymalnej zwrotności. Rychtarski to były kolarz torowy, który specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy ram rowerowych ze stali, aluminium oraz karbonu. Konstrukcje są dopasowywane do rzeczywistych potrzeb oraz oczekiwań cyklisty. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży już od wielu lat, co przekłada się na setki zrealizowanych projektów.

Solidna rama

Rama stanowi podstawę roweru. Z tego względu powinna być ona solidna i niepodatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Należy zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów została ona wykonana. W przypadku omawianego triple triangle postawiono na połączenie stalowej ramy oraz karbonowego widelca. Na specjalną uwagę zasługują potrójnie cieniowane rurki Columbus MAX. Geometria ramy została stworzona z myślą o szybkiej, a zarazem agresywnej jeździe po mieście. Nie można również nie wspomnieć o designie. Przedstawiane ostre koło utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Dodatkowym atutem jest staranne wykończenie detali – tutaj nie ma mowy nawet o najmniejszych niedociągnięciach, a więc nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Ostre koło triple triangle nie posiada jednak klasycznej konstrukcji. Należy więc zwrócić uwagę na rurki tylnego trójkąta, które oparte są zarówno o rurę podsiodłową, jak i górną.

Wysokiej klasy koła

Kolejną cechą charakterystyczną omawianego modelu są koła, które znakomicie sprawdzają się w warunkach miejskich. Zastosowanie szprych o wysokiej żywotności, to kolejna zaleta. Zaplot na trzy krzyże również stanowi zaletę. Priorytetem było osiągnięcie wysokiego poziomu niezawodności oraz niskiej wagi. Takie ostre koło sprawia, że jazda będzie źródłem wielkiej frajdy. Oczywiście jest to rozwiązanie dedykowane miłośnikom niestandardowych konstrukcji. Nie jest to rower, który zachwyci każdego!

Płynnie pracujący napęd

Omawiany jednoślad został wyposażony także w płynnie działający napęd. Wiadomym jest, że to właśnie on stanowi serce każdego jednośladu. Dobór komponentów nie mógł być przypadkowy. Standardowe ostre koło nie posiada hamulców. Istnieje jednak możliwość przebudowy pojazdu, a tym samym dostosowane go do indywidualnych preferencji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby konstrukcja została przekształcona w singlespeed.

Warto wspomnieć także o wygodnym, a zarazem efektownym siodełku. Prezentuje się ono niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym, więc nikt nie przejdzie obok obojętnie. To idealna opcja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć. Całość waży zaledwie 6990 g! Prezentowany jednoślad prezentuje się wyjątkowo ekskluzywnie, więc ciężko przejść obok niego obojętnie. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Właściwie konserwowany pojazd pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Dodaj komentarz